Naujienos.

Velykos

Velykų bobutė neaplenkė ir mūsų namų. Paliko saldžių dovanų ir šilčiausių linkėjimų, kuriuos išdalino direktorė su komanda.

Daržovių sodinimas

Mūsų namuose jau tikras pavasaris. Atsiraitojome rankoves ir kibome į darbą. Rūpinsimės, mylėsime ir lauksime derliaus.

Vitalj Gutnik paroda

Mūsų namuose gyvena žmogus, kuriam paklūsta teptukas, spalvos ir drobė, ant kurios išsilieja viskas, kas slepiasi širdyje.

Kalėdos

Mūsų namuose skambėjo juokas ir tvyrojo pati smagiausia nuotaika. Prieš grįždamas į Šiaurės ašigalį, mus aplankė Kalėdų senelis.

Kūčios

Kaip gera būti kartu. Kaip šilta jausti artimo petį šalia. Kaip džiugu būryje pasitikti ateinančias gražiausias metų šventes. Mūsų namuose šiandien sklandė ypatinga dvasia, kuri vertė kiekvieną susimąstyti, sustoti minutei ir prisiminti viską, kas įvyko per šiuos metus.

Globos namų 20-asis gimtadienis

Liepos 23 d. mūsų globos namai atšventė dvidešimties metų jubiliejų. Atrodo daug, o kartu tiek mažai, nes priešakyje dar ne vienas dvidešimtmetis. Tai buvo džiaugsmo, jaudulio, šypsenų, sveikinimų, pačių geriausių emocijų kupina diena.

Užgavėnės

Žiema, žiema, bėk iš kiemo!!! Jei nebėgsi išvarysim, Su botagais išbaidysim!!!

Kalėdos

Kad ir ne kartu būryje, kad be svečių ir taip pasiilgtų artimųjų mes šypsojomės, mes džiaugėmės, mes šventėme, nes svarbiausia neprarasti švenčių savo širdyse, ir tikėti, kad kitos šventės bus didžiuliame būryje, su daugybe apsikabinimų.

Eglutė dovanų

Kalėdiniai stebuklai jau prasidėjo. Klaipėdietis Raidas savo paties sodintą kėnį, puoselėjo 20 metų. Jis džiugino klaipėdiečio šeimą, aplinkinius kaimynus. Bet metams bėgant medžio dydis pradėjo kelti rūpesčius, tapo nesaugu, todėl klaipėdietis nusprendė gražuolį kėnį padovanoti.