Naujienos.

Violončelės

Šiandien mūsų namuose sklandė violončelių muzika. Gavome didžiulę dovaną - koncertas „Pietų akimirka“. Jis vyko tarptautinio Klaipėdos violončelės festivalio metu.

Labdara

Jau ne pirmus metus, mus pasiekia humanitarinė parama iš Švedijos miesto Karlstado, kurią siunčia organizacija „Ostpendeln” (Eastern Aid Mission).

Gerumo akcija

Klaipėdos Vydūno gimnazija gruodžio mėnesį vykdė gražią gerumo akciją „Ištirpdyk ledą širdyje”. Pradinių klasių mokiniai aukojo pinigėlius Klaipėdos miesto globos namų gyventojams. Surinkta suma parodė, kad vaikučių širdys pilnos meilės, šilumos ir gerumo. Pinigėlius jie aukojo iš savo santaupų.

Naujieji metai

Nors lauke sniegas ištirpo, bet tai nesutrukdė svečiams iš snieguotos šiaurės aplankyti mūsų. Ne tik aplankė, bet atvežė maišą dovanų, glėbį geros nuotaikos, dainų ir juoko.

Eglutė dovanų

Į mūsų namus atkeliavo didžiulis Kalėdinis stebuklas. Keliavo ilgai ir sunkiai, bet pasiekė mus, nes mes jo labai labai laukėme. Ar žinote, kaip atsiranda stebuklai? Juos sukuria geri, dideles širdis turintys žmonės, kurie moka dalintis. Taip nutiko ir su mūsų gražuole eglute.

Kirpėjos

Šventes pasitinkame gražūs ir už tai didelis AČIŪ Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro kirpėjų grupei ir jų vadovei.

Išvyka į Dreverną

Ankstų rytą, mūsų nenuilstantys keliauninkai išsiruošė į Dreverną. Čia jų laukė įdomi edukacinė programa. Teko ragauti pušų spyglių giros, savo rankomis formuoti mažus kepaliukus ir kepti miežių duoną, trinti spyglių uogienę su medumi.

Išvyka į delfinariumą

Šiandien išgyvenome milžinišką pliūpsnį pačių geriausių emocijų, nes aplankėme pačius gražiausius, pačius linksmiausius, pačius mieliausius delfinus ir jų draugus jūrų liūtus.

Globos namų 21-asis gimtadienis

Taip greitai bėga laikas, bet mes suspėjame paskui jį. Žengiame koja kojon, su plačiomis šypsenomis, žvilgančiomis akimis, atviromis širdimis ir su dideliu noru gyventi ir džiaugtis.