Šiandien išgyvenome milžinišką pliūpsnį pačių geriausių emocijų, nes aplankėme pačius gražiausius, pačius linksmiausius, pačius mieliausius delfinus ir jų draugus jūrų liūtus.
Taip greitai bėga laikas, bet mes suspėjame paskui jį. Žengiame koja kojon, su plačiomis šypsenomis, žvilgančiomis akimis, atviromis širdimis ir su dideliu noru gyventi ir džiaugtis.
Velykų bobutė neaplenkė ir mūsų namų.
Paliko saldžių dovanų ir šilčiausių linkėjimų,
kuriuos išdalino direktorė su komanda.
Mūsų namuose jau tikras pavasaris. Atsiraitojome rankoves ir kibome į darbą. Rūpinsimės, mylėsime ir lauksime derliaus.
Mūsų namuose gyvena žmogus, kuriam paklūsta teptukas,
spalvos ir drobė, ant kurios išsilieja viskas, kas slepiasi širdyje.
Mūsų namuose skambėjo juokas ir tvyrojo pati smagiausia nuotaika.
Prieš grįždamas į Šiaurės ašigalį, mus aplankė Kalėdų senelis.
Kaip gera būti kartu. Kaip šilta jausti artimo petį šalia. Kaip džiugu būryje pasitikti ateinančias gražiausias metų šventes.
Mūsų namuose šiandien sklandė ypatinga dvasia, kuri vertė kiekvieną susimąstyti, sustoti minutei ir prisiminti viską, kas įvyko per šiuos metus.
Liepos 23 d. mūsų globos namai atšventė dvidešimties metų jubiliejų.
Atrodo daug, o kartu tiek mažai, nes priešakyje dar ne vienas dvidešimtmetis.
Tai buvo džiaugsmo, jaudulio, šypsenų, sveikinimų, pačių geriausių emocijų kupina diena.
Kad ir ne kartu būryje, kad be svečių ir taip pasiilgtų artimųjų mes šypsojomės, mes džiaugėmės, mes šventėme, nes svarbiausia neprarasti švenčių savo širdyse, ir tikėti, kad kitos šventės bus didžiuliame būryje, su daugybe apsikabinimų.










